עורך דיןעורך דין

עורך דין

עמוד ראשי
תחומי עיסוק
אודותינו
מן העיתונות
מזכירויות חברה
צור קשר
שתף |


צור קשר

NPLO - אוחנה ושות'. משרד עורכי דין

ריב"ל 7 תל אביב
67778 בית עמגר

משרד: 03-56-100-60
פקס: 03-56-100-70

דוא"ל:


תעבורה

עורך דין תעבורה
עורך דין תעבורה, הוא עורך דין המתמחה בייצוג נאשמים בעבירות תנועה, הנחשבות בישראל, כעבירות פליליות לכל דבר.

עבירות תעבורה
במקרים של עבירות תעבורה קלות יחסית, שאין עליהן חובת שפיטה, מבצע העבירה יקבל דוח, בגינו יהיה עליו לשלם קנס כספי.
אך במקרים של עבירות חמורות יותר, או במידה ואדם מעוניין לערער על דוח תנועה שקיבל, הטיפול בעבירה יגיע לבית משפט לתעבורה, כאשר התובעת היא משטרת ישראל.
עבירות התעבורה הנפוצות הן: מהירות מופרזת, נהיגה בשיכרות, שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה, חציית צומת ברמזור אדום, אי ציות לתמרורים, אי ציות להוראת שוטר, נהיגה בזמן פסילה וכדומה.

בית משפט לתעבורה
כמו בכל משפט פלילי, גם בבית המשפט לתעבורה, הנאשם, רשאי לעיין בחומר החקירה לפני ההופעה בבית המשפט וזאת על מנת שיוכל להתכונן. התובעת, משטרת ישראל מצידה, רשאית להשתמש במהלך המשפט אך ורק בראיות ובעדויות שנכללו בחומר זה.
במידה והנאשם הצהיר כי הוא כופר בהאשמות, יתחיל תהליך הצגת הראיות של התביעה וההגנה, כשבסופו יקבע השופט האם הנאשם זכאי או אשם.
בית המשפט לתעבורה, רשאי לפסוק, בין היתר, קנסות כספיים, שלילת רישיון נהיגה, וכן מאסר בפועל.
כאשר במקרים של ערעור על פסק דין (הן של הנאשם והן של התובעת) יועבר הטיפול בתיק לבית משפט מחוזי.

NPLO - עורך דין תעבורה
משרדנו מטפל בלקוחות אשר מעדו ועברו עבירות תעבורה למיניהן כגון נהיגה בשכרות, עבירות מהירות מופרזת ותאונות דרכים, משרדנו מייצג נאשמים בעבירות תנועה, החל מדוחות חניה, קנסות, פסילות מנהליות, וכלה בייצוג נאשמים בגרימת מוות או הריגה.


האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד, אנו ממליצים להיוועץ בעורך דין לפני נקיטת כל פעולה, כל סתירה בין האמור באתר לבין האמור בהוראות החקיקה ו/או חקיקת המשנה, נוסח האחרון יגבר. בברכה, עורכי דין NPLO משרד

עמוד ראשי    :     אודותינו    :     תחומי עיסוק    :     עורך דין    :     מגנא    :     אתר טופס    :     עורך דין    :     צור קשר

Copyright © NPLO Nathaniel Perez Law Office, 2008, All Rights Reserved  |  Privacy Policy